INSPIRACJE

Romantycznie i naturalnie w 2022 roku

bee kind poszewka weluora na poduszkę 43x43 ochra

Co nas czeka w Nowym Roku… wiedzą tylko wróżki i astrolodzy. Co nam niesie 2022 rok we wnętrzach… wiedzą już projektanci, ponieważ to oni wychwytują najnowsze trendy i powielają to, co spotyka się z zainteresowaniem i entuzjazmem.

Niezwykle cieszy nas wielki ukłon w stronę naturalnych kolorów, materiałów oraz struktur. Możemy je teraz spotkać niemal na każdym kroku i dodaje nam to radości w aranżowaniu wnętrz. Ciekawe, jak Wam się podoba taki styl?

Rok 2022 to kolejny powrót do romantycznych połączeń wzorów, kolorów i tkanin. Zobaczymy je ponownie na ubraniach od największych projektantów, pięknych tkaninach dedykowanych do wnętrz oraz na tekstyliach którymi zechcemy otaczać się w naszym domowym zaciszu. Wzorki, kwiatki, koronki na tkaninach niezwykle zmiękczają nasze domy i wprowadzają uczucie nostalgii i ciepła. Takie romantyczne detale i tkaniny sprawiają nieoczekiwane połączenia w zestawieniu z surowymi czy nowoczesnymi meblami i formami.

Duże wzory i motywy znane są nam już z 2021 roku i kontynuują swoją obecność np. na zestawach pościeli czy zasłonach i przykuwają wzrok na dłużej. Warto pomyśleć o połączeniu wzorzystych tkanin z dywanikami a nawet dziełami sztuki! Chodzi nam przecież o personalizację wnętrza, dobrą zabawę skalą oraz utrzymanie spójnej palety kolorów i uzyskanie niepowtarzalnego, interesującego wnętrza.

Ciepłe palety kolorów i materiałów. Od brązów po terakotę i naturalny kamień i drewno. Te ciepłe odcienie wprowadzają harmonię i poczucie bezpieczeństwa w domu oddzielonym od skomplikowanego ostatnio świata zewnętrznego. Naturalne kolory na tkaninach nie są już tylko kolorami jesieni we wnętrzach. Nam się to bardzo podoba !

Poniżej nasze propozycje takich naturalnych, ponadczasowych a jednak świeżych zestawień kolorów i wzornictwa.

bee kind posciel szara w kwiaty pszczoły 140x200
Pościel Bee Kind
natur_riscas_4
Dywanik z wegańskiej skóry Naturalny
soft stripes natural posciel bawelniana 220x200 200x200 220x240 z bawelny
Pościel Soft Stripes
purely natural posciel bawelniana 220x200 240x220
Pościel Purely Natural
Dusk_Red posciel bawelniana 220x200 czerwien ceglasty
Pościel Dusk Red

Miłego oglądania i ciekawych inspiracji w Nowym Roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *