INSPIRACJE

Świątecznie i nastrojowo

Gonks posciel swiateczna 200x200 krasnale

Świąteczna atmosfera jest wyjątkowa i niepowtarzalna, dla nas bardzo. Jesienne długie wieczory chętnie rozświetlamy nastrojowymi świecami, lampkami i łańcuchami świetlnymi. To czas w którym kubek gorącej herbaty jest czymś więcej niż tylko napojem, a kolory i tkaniny którymi się otaczamy w grudniu mają dla nas inną wartość estetyczną. Aranżacja wnętrz to nieustannie zmieniająca się moda ale gdy nadchodzi czas Świąt…powracają nam w głowie sielskie obrazy natury, ciepłe wspomnienia i atrybuty kojarzące się z magiczną śnieżną krainą… pomimo, że za oknem deszcz i rozświetlone wieżowce. Dla tych którzy uwielbiają te świąteczne aranżacje, przygotowania i wyjątkowe salony, sypialnie i bawialnie – mamy sporo propozycji zestawów pościeli na których króluje sielska zima i magia Świąt.

Niezawodne na czas jesieni i zimy jelonki na szarym tle, w niezwykle eleganckim wydaniu które potęguje czerwona lamówka, którą zostały obszyte poszewki oraz kołdra.

Pościel z jeleniami Sherwood Natural dostępna w 3 rozmiarach

Bardzo lubiana przez naszych klientów pościel Woodland Christmas to już tylko magia… Słodkie zwierzęta leśne w przecudnej krainie śniegu w otoczeniu lasu pachnącego świerkiem. Bajkowa i nasycona kolorami niczym obrazek malowany akwarelą. Cóż dodać więcej?

woodland christmas posciel swiateczna zwierzęta lasu kolorowa
Woodland Christmas w 2 rozmiarach

Klasyczna pościel niczym z leśnego domku w środku lasu, gdzie płomień z kominka rozświetla miękkim światłem wnętrze w którym drewno jest nawet na ścianach. Miękka tkanina flanelowa, sielski motyw reniferów oraz czerwień która podkreśla nastrój oraz przytulność.

St Andrews Red posciel swiateczna jelenie z flaneli
St Andrews Red w rozmiarze 200×200 oraz 220×230 cm.

A dla tych który wybierają nowoczesność i humor – zabawna pościel z krasnalami. Minimum wzornictwa oraz prostota kolorów to gwarancja niespotykanego dotąd motywu na zestawie pościeli. Pościel świąteczna spełni swoją rolę zarówno w pokoju nastolatka jak i trzydziestolatka.

Gonks posciel swiateczna 200x200 krasnale zabawna
świąteczne krasnale Gonks 140×200 cm oraz 200×200 cm

Mamy dla Was jeszcze sporo nowości tutaj.

Życzymy Wam przyjemnego grudnia w którym znajdziecie wiele czasu na gorącą herbatę, magię oraz przed- i Świąteczną radość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *