Misją dotsplanet.pl jest dostarczenie Państwu produktów w ponadczasowym a jednocześnie oryginalnym europejskim wzornictwie, miłych dla oka oraz przyjaznych dla środowiska i w użytkowaniu.

 

W dotsplanet.pl kupujecie bez obaw, ponieważ wszystkie nasze artykuły objęte są korzystnym systemem zwrotów i reklamacji. Artykuły zamieszczone w katalogu są importowane z całej Europy, a część z nich produkowana jest w Polsce. Sprzedajemy produkty takich marek jak: Beddinghouse, Covers & Co, ESPRIT, Essenza, Eurofirany, KIDZ, Catherine Lansfield, FARO, REDCATS i inne.

Dążymy do świadomej ochrony środowiska a Etykieta Oeko-Tex® gwarantuje, że testowane i certyfikowane produkty nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, które mogłyby być szkodliwe dla zdrowia.

Dotsplanet.pl to zakupy w domowym zaciszu, w otoczeniu rodziny, przyjaciół, gdzie każdy znajdzie produkt atrakcyjny dla siebie, w wybranym rozmiarze i korzystnej cenie.

 

Życzymy udanych zakupów i powrotu do naszego sklepu.

                                                                                                             zespół dotsplanet.pl

 

 

 

 

 

 1. Dzien dobry , chciałam zapytać czy będzie wznowiona produkcja pościeli-Pościel Kratka tartan czerwona Argyle 140/200.Bardzo chciałabym ją mieć. Jest piękna. Pozdrawiam Urszula

  1. Lukasz2 pisze:

   Dzień Dobry,

   Trudno powiedzieć , czekamy na informacje od producenta
   Dotsplanet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *