Zwroty/PRAWO DO ODSTAPIENIA OD UMOWY. Gwarantujemy prawo odstąpienia od umowy i tym samym zwrotu zamówionego towaru bez podania przyczyny. Odstąpić od umowy można w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Przed dokonaniem zwrotu zachęcamy do skontaktowania się z nami pod nr telefonu +48 530-941-807 i przekazania nam przyczyny zwrotu.

Dla zachowania terminu 14 dni na złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy wystarczające jest złożenie oświadczenia przed jego upływem i wysłanie pod adres: dotsplanet.pl, Dąbrowa 31, 80-297 Banino. Zwrot wzajemnych świadczeń Stron powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni, dotsplanet.pl  będzie miał prawo wstrzymać się ze zwrotem  pieniędzy za rzecz oraz kosztów jej wysyłki do czasu otrzymania od kupującego towaru w celu potwierdzenia jego stanu.

Towar należy odesłać na własny koszt.  Towar oferowany jako komplet należy odesłać w całości. Dla przyspieszenia przetwarzania zwrotu, można posłużyć się gotowym dokumentem zwrotu dołączonym do rachunku lub do pobrania ze strony internetowej dotsplanet.pl. Zwracany towar powinien być nieuszkodzony oraz nie nosić śladów zużycia poza zużyciem koniecznym w granicach zwykłego zarządu zakupionym towarem  (np. wynikającym z konieczności przymierzenia lub innego sprawdzenia towaru). W przypadku zwrotu towaru uszkodzonego lub noszącego ślady zużycia przekraczającego granice zwykłego zarządu dotsplanet.pl może obciążyć Kupującego odszkodowaniem obejmującym koszt uszkodzenia lub zużycia towaru, przy czym kwota tego odszkodowania może zostać potrącona z kwotą ceny sprzedaży podlegającej zwrotowi na rzecz Kupującego. W razie odstąpienia od umowy, umowa uważana jest za niezawartą.

Zwracany towar należy odsyłać – razem z otrzymanym wraz z nim paragonem lub fakturą VAT oraz informacją o numerze konta na jaki należy przelać zwracane pieniądze- na adres podany poniżej.

Prosimy o wypełnieni formularza zwrotu: oswiadczenie odstapienia od umowy

Prosimy o dotrzymanie określonego terminu zwrotu. Należność z tytułu zwrotu towaru zostanie przesłana przelewem bankowym na wskazane konto lub na konto, z którego nastąpiła płatność, w terminie 14 dni.

Adres do zwrotów:  dotsplanet.pl, Dąbrowa 31, 80-297 Banino, woj. pomorskie

W przypadku nie wywiązania się dotsplanet.pl z dostawy wszystkich zamówionych towarów w terminie 30 dni, klient ma prawo do rozwiązania umowy ze skutkiem natychmiastowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *